Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Imię i nazwisko

Prowadzone zajęcia dodatkowe

Termin

Godz. lekcyjna

Adaszkiewicz Ewa

Zajęcia wyrównawcze (kl. 6a)

Poniedziałek

g. 1

Barańska Ilona

Zajęcia wyrównawcze (kl. 7)

Czwartek

g.1

Barańska Ilona

Zajęcia wyrównawcze (kl. 4a)

Środa

g.7

Bernacka-Pacyna Ewa

Koło turystyczne

 

 

Bocian Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze z historii

Czwartek

g.1

Całus Anna

Liga ortograficzna

środa

g.6

Dobosz Arleta

Koło matematyczne (kl. 4d)

wtorek

g.1

Dominiak Bartosz

Kółko z języka niemieckiego (kl.4)

 

 

Dzikowska Paulina

Koło informatyczne (kl.1-3, kl4-7)

Poniedziałek,
wtorek

g.1
g.6

Filipińska Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego (kl. 4)

poniedziałek

g.7

Gardecka Violetta

Koło taneczne  (kl.3-4)

czwartek

g.6

Gardecka Violetta

Koło taneczne (kl.6-7)

Wtorek

g.8

Gardecka Violetta

Koło muzyczne(kl. 1c)

wtorek

g.8

Gigiel Agnieszka

Gimnastyka korekcyjna

 

 

Gurak Dominika

Zajęcia wyrównawcze (kl. 1b)

Środa/czwartek

g.6

Hewiak Grażyna

Koło Omnibusik, Młodszy samorząd szkolny

Środa (Omnibusik)

g.7

Jabłońska-Kędzior Urszula

Liga matematyczna (kl.2-3)

czwartek

g.6

Jończy Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze (kl.4)

czwartek

g.7

Kasperowicz Ewa

Kółko matematyczne

Piątek,

g.6

Kołodziejczyk Jacek

Przygotowanie do zawodów szkolnych
Piłka nożna klas 3

Cały rok

Od wiosny

Kudraszew Jolanta

Warsztaty teatralne

piątek

g.7

Lasota Ewelina

Liga ortograficzna

środa

g.6

Lizun Małgorzata

Zespół wyrównawczy z języka polskiego

wtorek

g.1

Matysiak Andrzelika

Zajęcia wyrównawcze (kl.3b)

Czwartek/środa

g.6

Misterka Iza

Koło turystyczne

 

 

Możanowicz Michał

Koło informatyczne (kl.2-3, kl.4-7)

Środa/piątek

g.7 g.8

Najman Dorota

Integracyjny Zespół Instrumentalny „Canto”

 

 

Najman Krzysztof

Integracyjny Zespół Instrumentalny „Canto”

 

 

Palczak-Waszniewska Beata

Zajęcia wyrównawczo opiekuńcze (kl.7a)

 

 

Palczewska Ewa

Warsztaty teatralne

piątek

g.7

Papros Anna

Zajęcia wyrównawcze dla dzieci (kl.3a)

czwartek

g.8

Patlewicz Anita

Kółko z języka angielskiego (kl.3)

środa

g.7

Piastowicz Bożena

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

 

 

Piotrowska Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

wtorek

g.2

Piotrowska Joanna

Koło turystyczne

 

 

Płonka Jola

Teatr „Małe gąsieniczki”, „Omnibusik”, Młodszy samorząd uczniowski

Czwartek,
środa

g.7
g.7

Ramus Monika

EDB

poniedziałek

g.6/g.7

Rypińska Jola

Zajęcia sportowe (kl.6)

wtorek

7:15-8:00

Rzeszowska Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze z matematyki (kl.7a, kl.6b, kl.6c)

Wtorek,
środa

g.8
g.7

Szafrańska Katarzyna

Koło artystyczne (kl.7)/biofeedback

Wtorki

g.8 lub g.9

Szemberska Joanna

Integracyjny Zespół Instrumentalny „Canto”

poniedziałek

13:30-15:00

Szewczuk Anna

Integracyjny Zespół Instrumentalny „Canto”

poniedziałek

13:30-15:00

Szewczuk Anna

Studio Piosenki, Uniwersytet Dziecięcy

środa

13:40-15:20 (lub dłużej wg potrzeb)

Wesołowska Magdalena

Zajęcia z j. angielskiego, English Club

wtorek

g.7

Winkel Beata

Konsultacje z biologii (kl.7) co dwa tygodnie

środa

g.8

Włodarska Iwona

Koło taneczne (kl. 3, kl.4-7)

 

 

Wojciechowska Anna

Liga matematyczna (kl.2-3)

Czwartek

g.6

Wolska Lidia

Zajęcia wyrównawcze z matematyki (kl.2a), Liga ortograficzna (kl.3)

środa

g.6

Wróblewska Krystyna

Zajęcia wyrównawcze (kl.5)

poniedziałek

g.7, s.42

Zagórowska Emilia

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze (kl.3c)