Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

           Jak każdego roku, nastał w naszej szkole styczniowy dzień, niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Przy dźwiękach muzyki, w radosnych nastrojach, uczniowie klas I - III rozpoczęli bal karnawałowy. Na parkiecie pojawiły się baśniowe, bajkowe i filmowe postaci w różnobarwnych strojach. Przechadzający się wśród rozbawionych dzieci, ogromny Minionek roztaczał aurę zaciekawienia, potrzeby przytulenia się, bądź przysłowiowego "przybicia piątki". Salę spowijały wesołe, tańczące węże, łączone dziecięcymi dłońmi. Animatorzy z firmy Vesna wraz z nauczycielami naszej szkoły, towarzyszyli uczniom w radosnych pląsach. Wspólna, wesoła zabawa dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

 link do galerii na stronie