Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

BOMBKOWE WARSZTATY

19 listopada zaczęliśmy a zakończyliśmy 3 grudnia  „Bombkowe warsztaty”. Zaprosiła na nie pani Anna Szewczuk. Chętni uczniowie z klas IV – VI mogli przyjść na zajęcia popołudniowe. Tym razem pracowaliśmy ze styropianowymi kulami i ozdabialiśmy je techniką decoupage. Wszystkie dzieci i rodzice obecni na warsztatach doskonale się bawili.

 link do galerii na stronie

 

WARSZTATY V C W KSIĄŻNICY KARKONOSKIEJ W LISTOPADZIE

W listopadzie (14 i 26) klasa V c kontynuowała warsztaty literacko – plastyczne w Książnicy Karkonoskiej. Były to zajęcia w oparciu o wybrane wartości, z wykorzystaniem arteterapii. Ich celem było przekazanie treści związanych z wybranymi wartościami zawartymi w baśniach i mitach klasycznych oraz kultur etnicznych. Dzięki tej formie edukacji przez  literaturę klasyczną oraz formy plastyczne dzieci miały możliwość poznawać treści kulturowe, społeczne i przyrodnicze. Wszyscy uświadomili sobie, że istnieje ogromna różnorodność i złożoność świata, a jednocześnie jego jedność. Warsztaty miały na celu kształtowanie postawy odpowiedzialności za siebie oraz otoczenie.

14 listopada odbył się warsztat „Podaj dalej! Solidarność”, a praca nosiła tytuł „Droga serca”. 26 listopada „Doskonałości też przyda się umiar. Rozwijanie potencjału”. Na koniec wykonana została praca „Malowanie dźwiękiem”.

 link do galerii na stronie