Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

12.04.2018r. w czwartek w Szkole Podstawowej nr 8 zorganizowano Dzień Otwarty. Głównym celem było przybliżenie naszej placówki potencjalnym uczniom i ich rodzicom.

W programie dnia nie zabrakło prezentacji zespołów tanecznych oraz grupy teatralnej Małe Gąsieniczki. .Gościom w ich wędrówce po szkolnych korytarzach towarzyszyli uczniowie Młodszego Samorządu Szkolnego. W tym dniu naszą szkołę odwiedzili licznie rodzice oraz ich pociechy. Dzięki współpracy wielu nauczycieli i uczniów, w tym z Młodzieżowego Integracyjnego Koła TPD, nasza placówka zaprezentowała swoje atuty.

Dzień Otwarty Szkoły był okazją do spotkania się rodziców z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów, nauczycielami świetlicy ,czy biblioteki, do rozmowy z Panią wicedyrektor Marzeną Dutką oraz pokazania gościom panującego w szkole klimatu życzliwości i staranność w rozwijaniu u dzieci osobowości, tolerancji oraz talentów. Mamy nadzieję, iż główne założenie naszego projektu spełniło oczekiwania rodziców i ich dzieci, i z wieloma z nich spotkamy się w nowym roku szkolnym. Dziękujemy wszystkim za pomoc. 

link do galerii na stronie

Jolanta Płonka, Katarzyna Filipińska