Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

23 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze odbył się wiosenno- świąteczny kiermasz zorganizowany przez działające drugi rok przy szkole Integracyjne Koło TPD. Celem kiermaszu jest pozyskanie środków na organizowane w czasie wakacji na terenie placówki półkolonie dla uczniów objętych opieką tego koła oraz zakup gier i pomocy dydaktycznych.

> Na kiermaszu można było nabyć wykonane przez nauczycieli, uczniów i rodziców piękne i wyjątkowe ozdoby, dekoracje, kartki oraz pyszne ciasta. Były też - z racji Niedzieli Palmowej- palmy przekazane przez społeczność Integracyjnego Przedszkola nr 14, za co serdecznie dziękujemy.

> W sprawnym przebiegu kiermaszu pomagali uczniowie- wolontariusze koła TPD, zaś nad całością czuwały nauczycielki oraz mama- Pani Magda.

> Dzieci oraz zarząd Integracyjnego Koła TPD przy SP nr 8 z całego serca dziękują wszystkim przyjaciołom dzieci i sympatykom koła za zaangażowanie, pomoc, przekazywane dekoracje i ciasta oraz za otwartość serc i portfeli na kiermaszu.

link do galerii na stronie