Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

15 stycznia zagościły w naszej szkole karnawałowe nastroje. Wszystkie dzieci z klas I – III udały się do zaczarowanej krainy bajek,  pełnej wróżek, czarodziejów, księżniczek, duchów i innych barwnych bajkowych postaci.

 

 

Sala gimnastyczna ozdobiona w kolorowe łańcuchy, baloniki i gwiazdki sprawiła, że nasi uczniowie poczuli karnawałową atmosferę.  Uczestnikom balu pełną radości zabawę zapewniła grupa "Vesna", która nikomu nie pozwoliła się nudzić. W towarzystwie nauczycieli, animatorów  przebranych w  urocze, puchate zwierzęta dzieci bawiły się przy dźwiękach skocznej muzyki, chętnie uczestnicząc w rozmaitych  konkursach. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wymagały zregenerowania sił. Dzieci odpoczęły podczas krótkiej przerwy w postaci poczęstunku przygotowanego przez rodziców w klasach. Po chwili  można było dalej się bawić. Z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.

link do galerii na stronie

Opiekunowie Młodszego Samorządu Szkolnego