Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 W piątek (21.12.2017) w naszej szkole po raz trzeci odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez Integracyjne Koło TPD, z którego uzbierane środki finansowe przeznaczone zostaną na organizację zimowiska w czasie ferii zimowych dla dzieci objętych opieką Szkolnego Integracyjnego Koła TPD. Do akcji przyłączyli się także uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami jak również nauczyciele 
i wychowawcy
świetlicy, przynosząc ciasta, pierniczki, pączki oraz piękne, ręcznie robione prace takie jak: bombki, ozdobione słoiczki, aniołki z masy solnej czy choinki. Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem a i dzieci wraz z nauczycielami chętnie pomagali  
w sprzeda
ży.

Wszystkim darczyńcom razem i z osobna serdecznie  
DZI
ĘKUJEMY za wsparcie!!!

Z całego serca życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!                    

opracowała Katarzyna Filipińska