Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

W listopadowy poranek 14.11.2017 roku zawitał do Szkoły Podstawowej nr 8 Klaun Rufi-Rafi. Rafał Biesiady to człowiek młody mieszkający w Jeleniej Górze. Tworzy on grupę Czerwone Nosy, która jeździ po szpitalach w całej Polsce. Pomaga śmiechem dzieciom na oddziałach onkologii. Z wykształcenia jest pedagogiem i animatorem kultury, a także absolwentem UJ i UW.

Teatr Jednego Klauna Rufi-Rafiego cechuje duża doza improwizacji i działań z publicznością. W swój świat wciągnął uczestników spotkania, tworząc z nimi za pomocą licznych technik (dowcipów sytuacyjnych, żonglerki, skręcania balonów) pełna radości, humoru "chwilową, ulotną" rzeczywistość.

Występ Klauna została nagrodzony gromkimi brawami. Rufi-Rafi dostarczył dzieciom z klas I-IV wiele śmiechu. Podzielił się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 8 swoim talentem oraz energią.

Klaun Rufi-Rafi bez chwili zastanowienia zgodził się wystąpić charytatywnie na rzecz Marcela Antolaka. Zebrane pieniądze w kwocie 1773,4 zł zostaną przekazane na pomoc chłopcu.

Bardzo dziękujemy panu Rafałowi oraz wszystkim dzieciom, które przyszły na występ, a także organizatorom.

Link do Galerii