Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

21 grudnia 2017 odbył się III Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek w Wojcieszycach. Zmagania wokalne trwały ponad siedem godzin! Mimo zmęczenia nasi wokaliści wrócili z wieloma nagrodami i wyróżnieniami (należy wspomnieć, że jury, premiowanych miejsc od pierwszego do trzeciego, nie przyznawało ex aequo):

W kategorii soliści:

Laura Iurato – wyróżnienie

Hanna Janicka (V c) – wyróżnienie

Arkadiusz Wiśniewski  (V b) – IV miejsce

Laura Mazur (VII c) – IV miejsce

Karolina Kopecka (VI a) – II miejsce

W kategorii duety:

Karolina Kopecka i Laura Mazur – wyróżnienie

W kategorii zespoły:

Karolina Kopecka (VI a), Marek Kwiatkowski (V d), Arkadiusz Wiśniewski (V b) oraz Radosław Peter (VII c) – II miejsce

Uczniowie pracowali na zajęciach Studia Piosenki z panią Anną Szewczuk

Link do Galerii

27 października w Muzeum Przyrodniczym odbyła się inauguracja konkursu plastycznego z cyklu ,, Znam przyrodę mojego miasta i regionu”. Tegoroczny tytuł brzmiał ,, Ptaki naszego regionu”.

Spośród 27 szkół i 468 prac w kategorii klas IV- VI drugie miejsce zajął Michał Ramus z klasy VI c Natomiast Julia Staniecka z klasy V d otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratuluję laureatom.

Jolanta Kudraszew


3 października odbył się w Świdnicy Międzyszkolny Festiwal Kawalerów Orderu Uśmiechu. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować utwory autorstwa osób, które otrzymały Order Uśmiechu. Zadanie wcale nie było proste… Tym samym sukces naszych uczennic jest ogromny! Nie było miejsc ex aequo!

I miejsce wyśpiewała Laura Mazur z klasy VII c, a

III miejsce Karolina Kopecka z klasy VI a

Serdeczne gratulacje

Reprezentację szkoły w składzie: Aleksandra Różańska (IV c), Hanna Janicka (V c), Arkadiusz Wiśniewski (V b), Karolina Kopecka (VI a), Laura Mazur (VII c) przygotowała p. Anna Szewczuk

Link do Galerii