Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Klasa

Nazwa Sali

Wychowawca

Kolorowy wtorek

 27.02.2018

Kolorowy wtorek

 27.03.2018

Kolorowy wtorek

 24.04.2018

Klasa I a

Sala Granatowych Ósemek

Anna Całus, Ewelina Lasota                         

30 pkt

30 pkt

30 pkt

Klasa I b

Sala Pomarańczowych Wstęg

Anna Wojciechowska, Dominka Gurak

20 pkt

10 pkt

25 pkt

Klasa I c

Sala Srebrnych Agrafek

Violetta Gardecka

25 pkt

25 pkt

20 pkt

Klasa II a

Sala Seledynowych Supełków

Lidia Wolska, Joanna Piotrowska

10 pkt

10 pkt

10 pkt

Klasa II b

Sala Turkusowych Zawijasów

Urszula Jabłońska

20 pkt

20 pkt

25 pkt

Klasa III a

Sala Zielonych Kropek

Joanna Szemberska, Anna Papros, Sandra Szetela

40 pkt

25 pkt

0 pkt

Klasa III b

Sala Fioletowych Zygzaków

Ewa Brzywcz, Andżelika Matysiak

25 pkt

25 pkt

0 pkt

Klasa III c

Sala Limonkowych Serpentyn

Iwona Włodarska, Emilia Zagórowska

40 pkt

25 pkt

30 pkt

Klasa III d

Sala Błękitnych Fal

Ewa Kasperowicz

25 pkt

5 pkt

0 pkt

Klasa III e

Sala Bordowych Żabotów

Irena Ciężka

0 pkt

15 pkt

0 pkt

Klasa III f

Sala Żółtych Esów-Floresów

Grażyna Hewiak

25 pkt

10 pkt

5 pkt

 

Klasa

Nazwa Sali

Wychowawca

X

XII

I

II

III

IV

V

Klasa I a

Sala Granatowych Ósemek

Anna Całus

Ewelina Lasota

1250

2350

2500

 

 

 

 

Klasa I b

Sala Pomarańczowych Wstęg

Anna Wojciechowska,

Dominka Gurak

1325

 3545

3850

 

 

 

 

Klasa I c

Sala Srebrnych Agrafek

Violetta Gardecka

970

 3450

 2650

 

 

 

 

Klasa II a

Sala Seledynowych Supełków

Lidia Wolska,

Joanna Piotrowska

1115

 2865

 3300

 

 

 

 

Klasa II b

Sala Turkusowych Zawijasów

Urszula Jabłońska

1595

 3120

 3600

 

 

 

 

Klasa III a

Sala Zielonych Kropek

Joanna Szemberska,

Anna Papros

1440

 2155

 2670

 

 

 

 

Klasa III b

Sala Fioletowych Zygzaków

Ewa Brzywcz,

Andżelika Matysiak

865

 2430

 2890

 

 

 

 

Klasa IIIc

Sala Limonkowych Serpentyn

Iwona Włodarska,

Emilia Zagórowska

2035

 3450

 3930

 

 

 

 

Klasa III d

Sala Błękitnych

Fal

Ewa Kasperowicz

1530

 2250

 2725

 

 

 

 

Klasa III e

Sala Bordowych Żabotów

Irena Ciężka

1750

 2760

 3070

 

 

 

 

Klasa III f

Sala Żółtych Esów-Floresów

Grażyna Hewiak

1175

 2650

 3075