Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

*KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO wrzesień – styczeń 2015*

Jednym z głównym celów projektu Erasmus + „Niech Wypowie Język Co wymyśli Głowa’ jest podniesienie znajomości języka angielskiego przez nauczycieli i pracowników szkoły. W porozumieniu z dyrektorem panią Marią Silbert-Salaburą, koordynator projektu pani Magdalena Pabian zorganizowała kurs języka angielskiego. Kurs odbywa się w Centrum Językowym w Jeleniej Górze.

 

Szkolenie realizowane jest w 2 grupach zaawanasowana. Umiejętności językowe uczestników zdiagnozowane zostały przed rozpoczęciem szkolenia. Grupy złożone zostały z osób o zbliżonych umiejętnościach językowych. Kurs potrwa  50 godzin lekcyjnych. Część zajęć prowadzona jest metodą bezpośrednią (Direct English). Słuchacz pracuje z podręcznikiem, dysponuje płytą z nagraniami i dostępem do platformy e-learningowej z ćwiczeniami i testami. Zajęcia wzbogacone są o konwersacje dotyczące tematyki edukacyjnej.

50 godzin szkoleniowych, wzbogaconych zostało o moduł pn. Efektywny angielski.

 

Grupa spędziła weekend w środowisku anglojęzycznym [Karpacz, Villa Vega]. Od piątkowego popołudnia do niedzielnego, wszystko odbywało się w języku angielskim, myśli przestawiły się na język angielski. Grupa zrealizowała tam ponad 12 jednostek dydaktycznych, a ponadto to cały czas posługiwała się językiem angielskim w rozmowach, grach i zabawach integracyjnych, dyskusjach i przy posiłkach.

 

 

„Pracowicie spędzony ranek z niezwykle energetyczną grupą na moich autorskich warsztatach "Keep Calm & Speak English for Beginners". Dziękuję za zaproszenie. Była MOC "

Maja Mejsner

 

Opracowała: Magdalena Pabian