Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Program „Aktywne Szkoły Multisport”

Nasza szkoła zgłosiła się do programu, który ma zachęcić uczniów do większej aktywności fizycznej –  „ Aktywne Szkoły Multisport”.

Na razie szkoła przeszła pierwsze kwalifikacje. W związku z tym 15.02.018 odbyło się spotkanie z organizatorami projektu, w którym udział wzięli uczniowie szkoły, rodzice, oraz nauczyciele wraz z panią dyrektor. Na podstawie materiałów ze spotkania musieliśmy stworzyć plan treningowy, taki który włączy jak najwięcej dzieci w aktywność fizyczną w czasie pobytu w szkole a także poza nią. Obecnie czekamy na wyniki, czy przeszliśmy do dalszego etapu.

Koordynatorami projektu są nauczyciele wychowania fizycznego:

P. Agnieszka Gigiel, p. Magdalena Harapin i p. Jolanta Rypińska.


TURNIEJE CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT
O MISTRZOSTWO JELENIEJ GÓRY
W PIŁCE SIATKOWEJ

Chłopcy z brązem!

W dniu 22.02 odbyły się Mistrzostwa Jeleniej Góry w piłce siatkowej chłopców klas 5. Zespół SP 8 obronił brązowy medal z zeszłego roku. Zespół reprezentujący nasza szkołę zajął 2 miejsce w grupie wygrywając 2-0 z SP11 przegrywając z SP6 0-2, po czym w rundzie finałowej chłopcy musieli uznać zwycięstwo SP2 0-2. W meczu o 3 miejsce nasi uczniowie stanęli ma wysokości zadania i pewnie wygrali 2-0 z SP3. Gratulujemy!!! Skład SP8: Wolski Sławomir, Piwińska Makary, Karasiński Jakub, Pleban Wiktor, Wojciechowski Wojtek, Hobgarski Olivier.

Opiekun zespołu: Pani Urszula Specjalna.

 

Siatkarki tuż za podium!

W dniu 13.02 odbyły się Mistrzostwa Jeleniej Góry  trójek siatkarskich klas 5. Zespół naszej szkoły zajął 2 miejsce w grupie awansując do rundy finałowej po której ostatecznie zajął 4 miejsce. Skład SP8: Rydlikowska Julia, Kurzepa Anastazja, Peryga Oliwia, Sikorska Wiktoria, Santos Maja, Klimaszewska Magdalena, Tiahnybok Patrycja

Opiekun zespołu: Pani Agnieszka Gigiel.

link do galerii na stronie